Ürün Satış

Taze, Doğal Süt

Nihayet zamanı geldi. Önce ürettik, sonra çocuklarımıza içirdik, ulusal markalara sattık, şimdi de direk tüketiciye servis yapma zamanı geldi.

Neden Farklı,

  • Çünkü sadece kendi çiftliğimizdeki doğal sütümüzü sunuyoruz.
  • İneklerimizi doğal hasatın ürünü, katkı maddelerinden uzak yemlerle besliyoruz. Size en doğal sütü sunabilmek için asla antibiyotik kullanmıyoruz.
  • Ülkemizde satılan tüm sütler belli berlirsiz üreticilerden toplanarak elde edilen toplama sütlerden elde edilmektedir.
  • İneklerimizden sağdığımız sütümüzü çiftliğimizdeki modern soğuk tanklarımızda soğuk zinciri kırmadan, vakit kaybetmeden, bir yerden bir yere taşımadan, ellemeden, elletmeden depoluyoruz. Böylece sütümüzü hiç bekletmeden, tazeliğini koruyarak işliyoruz.
  • Besin değeri çok yüksek, avrupa standardı bakteri oranı ortalaması mililitrede 100.000 adet iken; Mililitrede bakteri oranı ortalaması maksimum 8.000 adet olan daha saf, daha doğal ve daha sağlıklı, tam yağlı, protein ve kalsiyum değeri yüksek ve çok lezzetli sütümüzü servis ediyoruz.

Neyi Amaçlıyoruz,

Biz saf, sağlıklı, lezzetli bir sütü size ve  çocuklarınıza içirmeyi hedefliyoruz. Sağlıklı ve lezzeti size tekrardan kazandırmayı amaçlıyoruz,

Buzağı Satışımız

Buazağı satışlarımız 1-4 haftalık erkek cinsi holsteindan oluşmakta olup ön talep ile çiftliğimizden yapılmaktadır.

Taze Meyve Satışımız

Şehirde kaliteli meyve almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yakında…

Sizin için bir bebeği yetiştirmek gibi uğraştık. Önce diktik, çabaladık, çapaladık, suladık, dalından kopardık, siz talep edene kadar soğuk odalarımızda beklettik siz isteyince paketledik ve evinize kargoladık.